Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent Director Coordonator Productie Instalatii Electrice pentru un renumit grup de firme din Brasov. Postul este in Brasov • Responsabilitati: - Coordonarea executiei fizice si urmarirea derularii contractelor – de la semnarea lor pana la finalizarea lucrarilor de executie - Asigurarea executiei lucrarilor la parametri corespunzatori de calitate, respectand termenii contractuali si in conditii de maxima eficienta. - Coordonarea activitatii Departamentului Productie si implicarea activa in lucrarile companiei; - Gestionarea resurselor materiale si umane pentru finalizarea lucrarilor in termen si cu respectarea standardelor de calitate; - Colaborarea cu departamentele companiei pentru realizarea obiectivelor; Beneficii: salariu motivant, masina, laptop, telefon de serviciu

Cerinte

• Disponibilitate de relocare in Brasov • Studii si instruiri: - Studii superioare in domeniul energetic - Capacitate de a citi planuri si scheme, cunostinte AutoCad si de operare MS Office (Word, Excel, OutLook); - Cunoasterea, la nivel conversational a limbii engleze; - Cursuri de management • Experienta: - Minim 10 ani intr-un post similar de coordonare lucrari instalatii electrice • Caracteristici personale: - Bun organizator, coordonator si conducator capabil sa motiveze colectivul din subordine; - Dinamic si tenace in atingerea obiectivelor; - Sociabil - Flexibil in gandire; - Usurinta in comunicare • Posesor carnet auto cat. B

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja