Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie: SC BCVO LOGISTICS SRL Descriere: Logistica. Full- time. Responsabilitati: - Monitorizeaza activitatea soferilor si a pozitionarii camioanelor - Opereaza comenzile de transport in sistemul informatic - Transmite detalii despre transport conducatorilor auto si mentine legatura directa cu acestia - Intocmeste diferite rapoarte aferente departamentului de transporturi - Completeaza planul de transport in urma comenzilor primite de la client

Cerinte

- Cunoasterea limbii engleze si franceze cel putin nivel mediu. - Experienta in transporturi / intermedieri transporturi constituie avantaj - cunostinte operare calculator, internet, Microsoft Office - Bun negociator -Capacitate de comunicare, informare, analiza si relationare, intre clienti si conducatorii auto Salariul intre 1200 si 1850 lei. CV- urile se vor trimite la adresa de fax 0363. 401. 017 sau la adresa de e- mail emilia. borgovan@bcvologistics. ro

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja