Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Program de lucru in ture de zi si de noapte: 180 ore/luna (12/24 - 12/48) = 1 tura de zi, 1 tura de noapte, 2 zile libere -Utilizeaza si monitorizeaza aparatura din dotare; -Mentine legatura telefonica cu personalul din teren, coordoneaza echipajele din teren; -Sesizeaza seful de dispecerat si consemneaza diverse evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.); -Isi perfectioneaza activitatea si pregatirea profesionala prin participarea la diverse cursuri organizate in conditiile legii.

Cerinte

- Studii medii/Superioare - Nu este necesara calificarea profesionala, aceasta putand fi obtinuta in cadrul firmei - Abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare) - Seriozitate si spirit de echipa - Operativitate in indeplinirea sarcinilor - Spirit analitic, atentie distributiva - Cunoscator al pachetului MS Office, pentru dispecerat - Salariu motivant, in functie de experienta si abilitatile detinute: se incepe de la 1500 net si poate ajunge pana la 1800 net - Telefon de serviciu - Se asigura pregatirea si inscrierea la curs specializat in vederea obtinerii atestatului profesional - Se asigura transportul dus-intors din fata statiei de metrou Aurel Vlaicu - Orele suplimentare sunt platite.

1 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai