Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Firma cu vechime pe piata Constructiilor civile, industriale si generale isi mareste echipa si angajeaza DULGHER cu Experienta in Constructii Case. AVANTAJE : - Salarizare motivanta in functie de performanta si abilitatile fiecarui muncitor ; - Salarizare cu plata la ORA , in 2 transe/luna ; - Orele suplimentare se platesc ( pt urgente). - Beneficii: dupa vechime, productivitate, calitate, seriozitate - Carte de munca pe perioada nedeterminata cu norma de 8h/zi; - Conditii de munca si pe perioada iernii; - Decontare transport pentru cei din aproprierea localitatii; - Se lucreaza un singur schimb; - Lucrarile se desfasoara doar in Galati . - Program lucru: 8 ore , L-V. Cautam oameni dornici sa lucreze si care isi doresc un Loc de Munca STABIL si pe termen LUNG.

Cerinte

- Sa fie buni cunoscatori ai sistemelor de cofrare Doka ;· - Sa execute cofraje pentru diferitele elemente de rezistenta ale constructiilor (fundatii, stalpi, grinzi, plansee, scari, pereti) din beton armat - sa aiba minim 5 ani experienta in constructii Case, Constructii civile in general. - calificare in domeniul constructiilor ( constituie avantaj, dar nu obligatoriu); - Sa fie Apt de Munca; - sa cunoasca si sa stapaneasca bine meseria lui; - dorinta de munca; - capacitate de lucru in echipa; - seriozitate si respect; - domiciliu in Galati/apropiere. Trimiteti un CV/detaliile din CV prin email sau sunati la nr de tel indicat de acest website !

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai