Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 4 dulgheri care sa lucreze pe coasta Mediteranei in Marsillia. Candidatul ce va ocupa acest post va avea urmatoarele responsabilitati:  construirea cladirilor folosind panourile metalice (pereti, placi, stalpi, grinzi, scari);  trasarea lucrarilor ce urmeaza a fi executate conform planurilor tehnice;  montarea panourilor, fixarea si stabilizarea acestora;  fixarea armaturii, turnarea si vibrarea betonului;  decofrarea ansamblelor cand betonul ajunge la rezistenta optima. BENEFICII  remuneratie bruta de 1600 euro/luna;  cazarea in valoare de 500 euro va este oferita Gratuit;  transport international la inceput si sfarsit de misiune in valoare de 130 euro/drum.

Cerinte

 experienta in domeniu atat in tara cat si in Franta;  cunostinte de citire planuri tehnice;  permis de conducere categoria B;  cunostinte de limba franceza la nivel mediu;  persoana autonoma, motivata si responsabila. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

4 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja