Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti profesionist, responsabil si in cautarea unui loc de munca in strainatate pe postul de Dulgher cofraje metalice, asteptam CV-ul dvs. Avem nevoie de oameni harnici si calificati pentru un mare santier de constructii din Franta. Veti construi cladiri industriale din beton cu ajutorul cofrajelor metalice de mari dimensiuni. Structurile de rezistenta la care veti lucra sunt: pereti, grinzi, placi, stalpi si scari din beton armat. BENEFICII Salarizarea este de 1600 euro/persoana/luna brut. Cazarea in suma de 450 euro/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta de lucru cu panouri metalice, cat si cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice sunt obligatorii. Calificarea si nivelul conversational la limba franceza nu trebuie sa lipsesca. Masina personala si permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

4 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja