Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam 3 dulgheri – fierari betonisti cu experienta pentru un client important din Franta. Candidatul ce va ocupa acest post va avea urmatoarele responsabilitati: * construirea cladirilor civile si industriale folosind panourile metalice (pereti, stalpi, grinzi, placi); * trasarea lucrarilor ce urmeaza a fi executate conform planurilor tehnice; * montarea popilor metalici de sustinere; * montarea panourilor, fixarea si stabilizarea acestora; * fixarea armaturii, turnarea si vibrarea betonului; * decofrarea ansamblelor cand betonul ajunge la rezistenta optima. Beneficii: * salarizarea bruta de 1700 euro/luna; * cazarea in valoare de 600 euro va este oferita gratuit; * transport Romania – Franta este asigurat.

Cerinte

* experienta in domeniu atat in tara cat si in Franta; * cunostinte de citire planuri tehnice; * permis de conducere categoria B; * cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat ; * persoana motivata si responsabila.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja