Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Cautam DULGHERI - COFRAJORI pentru FRANTA! Se lucreaza la constructie de case, apartamente, drumuri, cartiere residentiale, hale industrial etc. Cerinte: Experienta 3 – 5 ani pe o pozitie similara Experienta cu prefabricate din beton constituie avantaj Limba franceza constituie un avantaj Se ofera: Salar 2000 – 2100 Euro NET/luna Cazare – oferita si platita de catre angajator Transport Romania – Franta (individual, constituie avantaj daca mergeti cu masina personala) Contract Francez NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

Cerinte : - Persoane a serioase, flexibile, voluntare, autonome, cu aptitudini de lucru la inaltime ; - Experienta in constructii, izolatii exterioare - Echipe de 2, 3 sau 4 persoane - Stare de sanatate foarte buna - Experienta internationala – avantaj experienta de lucru in Franta ; - Echipa trebuie sa detina o masina personala cu care sa se poata deplasa in Franta

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai