Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati: * prospectează mediile informatice pentru obtinerea informaţiilor, * îşi foloseşte întreaga capacitate de analiză pentru a selecta informaţiile relevante, * completează corect şi complet toate informaţiile găsite într-un sistem informatic intern * postul presupune prospectarea mediilor informatice, prin urmare nu aveti responsabilitati specific unui call center, nu trebuie sa aveti abilitati contabile etc. * postul nu necesita cunoasterea limbii germane/ franceze/ italiene la un nivel avansat, candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului

Cerinte

Candidatul trebuie: – sa fie absolvent de studii medii (Bacalaureat), – sa aiba un nivel mediu (avansat) al limbii ENGLEZE şi un nivel incepator (mediu) al uneia dintre limbile Germana/ Franceza sau Italiana – dovedeasca abilitati şi cunostinte de operare pe calculator, – aibă o bună capacitate de analiză a informaţiilor.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai