Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana riguroasă si cu spirit de initiativa? Vorbesti cel putin o limba straina nivel B1? Avem o echipa tanara si dinamica pentru care cautam noi colegi. Colegii mei te vor ajuta sa inveti ce inseamna : - Primirea si operarea datelor de pe fisele furnizorilor vizitati de agentii comerciali la saloanele internationale; - Verificarea informatiilor inscrise pe fisele-salon repartizate spre a fi introduse; - Cautarea pe internet a diverselor informatii necesare despre furnizori; - Verificarea si actualizarea datelor referitoare la furnizorii din baza de date etc

Cerinte

Descriere Profil Aplicant Cum am vrea noi sa fii: Ne dorim, in primul rand, sa cunosti o limba straina la nivel cel putin mediu (B1-B2). Nu cerem experienta, dar te anuntam ca este important sa fii motivat(a), organizat(a) si dornic(a) sa iti construiesti o cariera intr-un mediu international. Si pentru ca valorificam dorinta de a invata, oferim urmatoarele beneficii: - Pachet salarial motivant; - Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunități interne, coaching si feedback continuu din partea responsabililor direcți; - Desfășurarea activității într-o echipă tânără și profesionistă.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja