Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

De'Longhi este o companie italiana producătoare de aparate electrocasnice. De'Longhi este prezenta și în România, din anul 2012, prin fabrica din Jucu. Responsabilitati: - Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat; - Intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor; - Efectueaza intretinere preventiva la echipamente; - Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica - Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii. Beneficii: - Tichete de masa de 15 lei/zi; - Transport gratuit; - Masa calda asigurata in cantina din cadrul fabricii; - Mediu de lucru curat; - Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Cerinte

- Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala); - Cunostinte de electrica (cunostinte de senzoristica, pneumatica, mecanica reprezinta un avantaj); - Experienta pe un post de tehnician mentenata (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician); - Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai