Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Floraria The Secret Garden angajeaza personal. Se cauta persoane dinamice si comunicative, cu simt estetic. Avantaje: - salariu atractiv - contract de munca - training gratuit - bonusuri pentru sarbatori - posibilitatea de a evolua in cadrul companiei - mediu de lucru placut, ce incurajeaza creativitatea si dezvoltarea personala - posibilitatea de a urma cursuri de specialitate - recunoasterea studiilor superioare in horticultura

Cerinte

Candidatul ideal: - persoana dinamica si comunicativa, cu astept ingrijit, cu inclinatii catre natura/arta/handmade, dornica sa invete lucruri noi si sa evolueze intr-o companie ce se afla in plina dezvoltare. - punctual, serios, amabil in relatia cu colegii si clientii magazinului - pot constitui un avantaj: experienta anterioara intr-o florarie sau in vanzari (poate fi un avantaj din punct de vedere al comunicarii cu clientii si operarii casei de marcat), permisul de conducere, dexteritatea in utilizarea pc-ului. - experienta in domeniul floristic nu este necesara, insa consideram ca prin implicare si pasiune, cunostintele necesare pot fi asimilate cu succes Responsabilitati / mediu de lucru: - vanzarea produselor companiei (plante si accesorii, flori la fir, decoratiuni) - realizarea buchetelor / aranjamentelor florale pentru magazin - executarea buchetelor / aranjamentelor in fata clientului - intretinerea plantelor si a florilor taiate - gestionarea si realizarea comenzilor trimise de catre clienti (ex. buchete de oferit cu ridicare din magazin) - evidenta stricta a actelor din magazin - evidenta stricta a incasarilor - mentinerea curateniei atat in interiorul, cat si in exteriorul magazinului

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai