Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Candidatul ideal EPSN nu percepe comision din partea candidaților și îti oferă suport atât înainte de angajare, cât și după ce ai ajuns în Belgia. Pentru Dentist: Vorbitor de Limba Franceză B1 Experiență de minimum 3 ani ca medic dentist. În calitate de dentist, va trebui să aveți abilități excelente de comunicare pentru a oferi un serviciu profesional pacienților. Cel mai obișnuit rol în stomatologie este ca medic dentist generalist (medic dentist normal). În calitate de medic dentist, ați lucra în cadrul unor clinici stomatologice cu contract de prestări servicii. Dentist programul este flexibil - fiecare isi programeaza pacienții. Locațiile sunt în zona vorbitoare de limba Franceză. Ore lucrate între 40-50 ore pe saptamană. Salarizare pentru dentist : în funcție de numărul de pacienți / ore lucrate se pot câștiga între 60.000 - 120.000 € brut pe an. Dentiștii cu mai multă experiență pot câștiga peste 140.000 €.

Cerinte

-Vorbitor de Limba Franceză B1 -Experiență de minimum 3 ani ca medic dentist. -dorinta de relocare Descrierea companiei Elas Professional Service Network Romania, este parte a grupului EPSN Workforce cu reprezentanta in 11 tari ale Uniunii Europene. EPSN Workforce este prima companie care asigură o soluție totală de recrutare la nivel internațional. Oferim un proces detaliat de relocare pentru fiecare domeniu de activitate, pentru fiecare țară, dedicat Talentelor și Clienților cu toate informațiile necesare, de la etapa de acomodare și până la programul de monitorizare de tip „buddy”, pentru a ne asigura că așteptările candidaților sunt îndeplinite. Nu doar pentru a se integra la job, dar și pentru a se integra în țară.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai