Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se lucrează la sortarea și ambalarea fructelor, legumelor în hale, și depozite. Durata contractului este de 3 luni cu prelungire. Programul de lucru este 10- 12 ore /zi. Salariul asigurat este 700 euro (2 euro/ oră +ore suplimentare. Cazarea este asigurată de angajator. Transportul este asigurat de angajator din Oradea. Asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator de comun acord cu angajatorul cu respectarea legii cehe.

Cerinte

Se solicită femei cu varsta cuprinsa intre 18 şi 50 ani, punctuale, cu sau fără experienţă în domeniu. Cunostinte de limba ceha nu sunt necesare. La sosire în Cehia muncitorii vor fi asteptați și preluați de către delegatul desemnat de angajator. Delegatul va acorda informații despre executarea lucrărilor și alte informații utile.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja