Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza muncitori necalificati, femei si barbati pentru Olanda! Nu percepem comision! Va jutam in recuperarea taxelor! Nu se cere calificare sau experienta, doar limba Engleza! Pentru confortul dumneavoastră, puteți trece prin întreaga recrutare on-line, fără a părăsi locuinta. Va economisi timp și bani! Ce putem oferi? - Un loc de muncă legal în Olanda, conform normelor din Olanda pentru o perioadă de timp nelimitata. Se primeste contract anterior plecarii din Romania. Durata contractului va fi pe perioada nedeterminata -Asigurare medicala -Lucratorii vor munci in mai multe locatii din Olanda-conform repartizarii. -Sunt mai multe tipuri de depozite: de incaltaminte, imbracaminte, produse alimentare si non-alimentare, produse electronice mici si mari -Acesta este un program de munca, in domeniul muncii necalificate, pe pozitii ca: lucrator depozit / manipulant marfa, (care includ activitati de depozitare marfa, incarcare- descarcare marfa in containere, verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor in depozit, semnarea actelor de livrare, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate, selectarea si ambalarea produselor pentru expediere, sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor) si orice alte pozitii din sfera acestui domeniu de activitate.Munca se desfasoara in depozit. -Se ofera training gratuit la locul de munca -Salariu atractiv in functie de cate ore lucrati: 9 - 10 Euro brut/ora +posibilitatea de a face si ore suplimentare; se poate lucra si in weekend Cazare este oferita contra cost de catre angajator cu toate cheltuielile incluse: 80 de Euro/saptamana. Costul cazarii se va plati din salariu -Concediu anual platit -Asistenta la obtinerea BSN/ Sofi Number si a contului bancar - Un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape; inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Olanda - Suport din partea angajatorului cu transportul de la cazare la locul de munca, dacă este necesar Atributii: -Atributii femei: Se va lucra la pregatirea comenzilor: impachetat marfa in cutii, stampilat, sortatg, etichetat, etc. -Atributii barbati: Veti fi responsabil în special pentru descărcarea și reîncărcarea cu colete a containerelor. -Avantaj: detinerea atestatului de stivuitorist

Cerinte

Cerinte Femei: -Engleza la nivel conversational -Varsta cuprinsa intre 20-30 ani -Experienta reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie Barbati: -Experienta in domeniu: la incarcat-decarcat colete reprezinta avantaj -Engleza la nivel conversational -Avantaj: detinerea permisului de stivuitorist -Forta si conditie fizica excelenta -Varsta: 20-45 ani

60 pozitii disponibile 93 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai