Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Infomunca SRL recruteaza personal pentru mai multe depozite alimentare si non-alimentare din UK. Atributii principale: Colectarea, ambalarea, încărcarea și descărcarea remorcilor și containerelor, transportul mărfurilor pe teritoriul depozitului, completarea comenzilor prin facturi și alte sarcini legate de poziție. Salarizarea este cuprinsa intre 7,5 si 10 lire pe ora in functie de fiecare depozit si de turele in care se lucreaza. Se lucreaza 40 ore pe saptamana, 5 zile pe saptamana, fiind posibile efectuarea orelor suplimentare. Cazarea este oferita de angajataor contra sumei de 65 de lire pe saptamana, utilitatile fiind incluse in aceasta suma. Cazarile sunt in case de tip "shared houses", maxim 2 persoane in camere. Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat contra sumei de 6 lire pe zi. Se accepta femei, barbati si cupluri. Experienta nu este necesara, se ofera training personalizat. NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE!!

Cerinte

Cunosterea limbii engleze la nivel conversational Actele necesare plecarii Seriozitate Disponibilitatea de a pleca imediat si disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

10 pozitii disponibile 49 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai