Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC Infomunca SRL recruteaza personal necalificat pentru depozite de cosmetice in Marea Britanie! NU SE PERCEPE COMISION ! Atributii principale: Colectarea, ambalarea, încărcarea și descărcarea remorcilor și containerelor, transportul mărfurilor pe teritoriul depozitului, completarea comenzilor prin facturi și alte sarcini legate de poziție. Salarizarea este cuprinsa intre 8,15 lire pe ora. Se lucreaza 40 ore pe saptamana, 5 zile pe saptamana, fiind posibile efectuarea orelor suplimentare. Cazarea este oferita de angajataor contra sumei de 75 de lire pe saptamana, utilitatile fiind incluse in aceasta suma. Cazarile sunt in case de tip "shared houses", maxim 2 persoane in camere. Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat contra sumei de 6 lire pe zi. Se accepta femei, barbati si cupluri. Experienta nu este necesara, se ofera training personalizat.

Cerinte

- cunoasterea limbii engleze nivel mediu (la nivel conversational) - disponibilitatea de a lucra in schimburi - persoana responsabila si serioasa - actele necesare plecarii -disponibilitatea de a pleca cat mai repede

5 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai