Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza devizier cu experienta pentru munca de birou in proiectare NU percepem comision sau alte taxe! Ce ofera angajatorul: -Ocupatia : devizier sau tehnician devize si masuratori in constructii -Salarizare: salariu motivant, se va discuta in urma interviului cu angajatorul -Contract pe perioada nedeterminata Atributiile postului sunt urmatoarele: - realizeaza oferte tehnico-economice complete pe baza proiectelor civile realizate de proiectanti, respectand cerintele tehnice din proiect si raportul calitate-pret - elaboraeaza antemasuratori - efectueaza studii de piața, cererei de oferte, pregătește și actualizeaza baza de preturi.

Cerinte

Cunostinte si competente necesare: - Experienta in realizarea devizelor pentru lucrari de constructii - Studii : studii tehnice, de preferat construcții civile - Constituie avantaj : experienta in achizitii publice, studii superioare tehnice și cunoasterea programului Deviz Profesional.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane