Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam dezosatori si transatori cu experienta pentru a lucra la abatoare din Olanda.Angajarea definitiva se va realiza dupa promovarea probei de lucru.Contractele de munca se vor incheia pentru o perioada initiala de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Activitati: dezosare si extragere organe interne(transatorii). Modalitati de plata: 950 euro net/luna pentru program de 36 ore/saptamana.Orele suplimentare se platesc separat, astfel incat venitul lunar net poate depasi 1200 euro. Se asigura cazare, transport, asigurare, echipament de lucru.De asemenea se asigura suport pentru intocmirea formalitatilor fiscale. Programul de lucru poate fi intre 36-45 ore/saptamana. Persoanele interesate pot aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia consta in CV in limba engleza si foto corp intreg.Relatii si amanunte in legatura cu selectia si angajarea puteti obtine trimitand e-mail sau apelandu-ne telefonic, conform datelor de contact ale firmei noastre afisate in dreptul anuntului.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta in transare/dezosare carne de porc - cunostinte de limba engleza nivel de baza - adaptabilitate la cerintele angajatorului - disponibilitate de munca in regim de program prelungit

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja