Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru orasul Targu Mures, cautam Dezvoltator IOS. - Preluarea partii de dezvoltare pentru o aplicatie IOS existenta in App Store;  - Responsabilitati pentru intreg ciclul de viata al aplicatiei (concept, design, implementare,  testare, publicare in App Store si suport tehnic); - Lucrul direct cu managerii de produs, designeri pentru a concepe, construi, testa si a realiza produse noi;

Cerinte

- Cunostinte solide de IOS (inclusiv restrictiile pe care le are); - Objective C pentru iOS (iPhone, iPad), iOS API; - Abilitati de proiectare si programare orientate obiect in Objective-C sau Swift;  - Familiarizat cu iOS API , iOS SDK si Xcode; - Cunoasterea procesului de securizare a aplicatiilor atat la nivel conceptual cat si tehnic. Beneficii: - Pachet salarial atractiv; - Bonusuri stimulative; - Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja