Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie de telecomunicații din zona Bonn și Darmstadt recrutăm: Dezvoltator IT pentru aplicații mobile Descrierea poziției Dezvoltare, comunicarea, prezentarea și punerea în aplicare ale ideilor și conceptelor Aplicarea conceptelor noi apărute pe piață Dezvoltarea conceptelor vizuale Desig vizual ale aplicațiilor pentru produse digitale (Tablete, Telefoane mobile, site-uri web și alte technonogii digitale) Ce vă oferim: Contract pe perioadă lungă într-o companie de renume Posibilități de formare profesională Salarizare bună, 40.000 Euro brut pe an, plus sporuri

Cerinte

Profilul dumneavoastră: Idei creative Experiență anterioară în design Abilități de manageriere al echipei Experiență în proiecte mari cu diferite aplicații mobile (cross-media și cross-device) Experiență în lucru cu diferite sistme de design Cunoștințe despe produse digitale inovative în sectorul telecomunicațiilor. Punerea în aplicare ale ideilor si conceptelor noi din domeniul designului. Capacitatea de a lucra independent Capacitatea de a lucra la standare înalte în Visual Design Cunoștințe bune (scris, vorbit) de limbă engleză

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja