Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul implică: Research, Development & Innovation. Responsabilitati: - Discuta cu team-leaderul si arhitectii pentru gasirea unei solutii potrivite; - Executa taskurile alocate, in accord cu normele si modelele interne de dezvoltare, testare si documentare; - Interactioneaza cu alte departamente (Support and Services, Implementation, pre-sales) pe toata durata de viata a solutiei. - Contribuie la fiabilizarea solutiilor existente, fiind forta de propunere in acest sens.

Cerinte

Head start: experiența directă cu clientul și portofoliu atașat CV-ului. Criterii de selecție: • Experiență minimă de nivel Entry-Middle în C# / .Net (nu contează timpul petrecut, contează abilitățile dobândite) • Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat (scris,citit,vorbit) Candidatul ideal: • A lucrat cu Visual Studio (preferabil 2013), WPF, SQL, mySQL și MongoDB • A luat parte la dezvoltarea aplicațiilor destinate tuturor genurilor de oameni • Este capabil să simplifice noțiuni complexe • Este atent la detalii și are privire de ansamblu • Este la curent cu noutățile din domeniu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

5 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja