Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, o societate care ofera servicii de traduceri autorizate, interpretariat si cursuri de engleza, Director comercial in Suceava. Responsabilitatile postului: -administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini; -prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; -urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual; -participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora; -alegerea agentilor zonali impreuna cu superiorul direct, alocarea targetului lunar si urmarirea respectarii si indeplinirii acestuia. Beneficii: -salariu 2500 ron brut/ luna + comision din vanzari; -oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-studii superioare; -experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari; -capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie; -capacitate de gestionare a unei echipe; -cunostinte de limba engleza de nivel mediu-avansat; -cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet); -permis de conducere categoria B.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja