Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Amethyst este prima retea europeana privata de centre de radioterapie, cu centre in Franta, Italia, Austria, Romania si Polonia, retea care este in continua extindere. Informatii cu cifre relevante despre Grup pot sa fie gasite si in prezentarea atasata (click pentru a deschide) Cautam un Director pentru centrul din Bucuresti (la Otopeni). Acesta va fi subordonat group CEO-ului si va conduce intreaga activitate operationala si comerciala a Centrului. Centrul trateaza peste 3,000 pacienti oncologici pe an si genereaza o cifra de afaceri de aproximativ €10mil / an cu o echipa de peste 70 de oameni, din care medici, fizicieni si tehnicieni medicali. Postul este in Bucuresti (la centrul din Otopeni), salariul este de 3,000€ net/ luna, la care se adauga un sistem de bonusuri si alte avantaje extrasalariale.

Cerinte

Candidatii trebuie sa aiba experienta manageriala relevanta, preferabil in domeniul serviciilor, cunostinte financiare solide si sa vorbeasca foarte bine limba engleza. Experienta in domeniul medical privat constituie un avantaj.

1 pozitii disponibile