Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania noastra este producator de bauturi alcoolice “Coniac” (Vin Ars), “Rachiu din Vin”, “Vin” si distribuitor ale acestor produse pe piata din Romania. Distributia productiei noastre are loc in Romania cit si peste hotarele tarii.

Cerinte

Cautam Reprezentant Comercial cu experienta dovedita in domeniul vinzarilor produselor Alcoolice. Cerinte - Experienta in vanzari - min. 2 ani; - Cunostinte despre specificul vanzarii si distributie de productie Alcoolica in Romania - Cunoasterea zonei si clientilor din Bucuresti si din Ilfov - Cunostinte generale despre vanzare, mercantizare, raportare in vanzari - Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere - Mod de gandire orientat spre clienti - Experienta relevanta in vanzari - Orientare catre rezultate Responsabilitati si beneficii: Atributiile postului - Monitorizarea Vinzarilor si Vanzarea produselor din portofoliul companiei in vederea atingerii obiectivelor de vanzari - Mentinerea relatiilor cu clientii companiei, crearea de clienti noi, Beneficii: - Oportunitati de dezvoltare profesionala; - Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic; - Perfectionare continua - Pachet salarial atractiv si bonus bazat pe eficienta si efort; - Pachet comisione foarte accesibil;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja