Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza pentru unul din clientii sai, o fabrica ce produce mase plastice pentru marci de parfumuri, un Director Tehnic utilaje mase plastice. Responsabilitati: - Asigura managementul direct pentru: reglori, sculer matriter si operatori mase plastice - Asista Directorul general in toate activitatile legate de partea tehnica - Asigura actualizarea saptamanala a planificarii de incercari din atelier (matrita noua/modificata/roboti/curele) - Asigura dezvoltarea grupului de furnizori de echipamente industriale si servicii - Instruieste personalul aflat in subordine - Organizeaza personalul din departamentul de injectie si asamblare

Cerinte

- Studii tehnice - Experienta pe un post similar de cel putin 3 ani - Spirit de echipa - Experienta in management - Persoana serioasa, punctuala, cu simtul raspunderii - Limba engleza sau franceza la nivel conversational Beneficii Oferite: - Pachet salarial atractiv - Bonuri de masa

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja