Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Infomunca SRL recruteaza personal pentru postul de director in cadrul unei agentii de turism din Cluj-Napoca. Se ofera: Remuneratie: 2500 ron/luna net+bonus din vanzari Program de lucru; L-V: 9-18, Sambata: 10-14.30 Atributii: dezvoltarea relatiilor de afaceri si coordonarea activitatii agentiei. Reprezentarea agentiei la targuri de profil. Reprezentarea agentiei pentru incheiere de contracte si alegerea partenerilor de afaceri din tara si strainatate, coordonare incasari si plati, angajari de personal

Cerinte

• Experienta pe o pozitie similara • Experienta relevanta in domeniul turismului • Limba engleza- nivel avansat; cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala constituie un avantaj. • Bune cunostinte operare PC • Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale • Abilitati de comunicare si negociere • Aptitudini pentru lucrul in echipa • Experienta in administrarea bugetelor, cunoasterea aspectelor financiare si juridice • Foarte bune abilitati organizatorice si de comunicare • O persoana orientata catre client, dinamica si capabila sa lucreze sub presiune pentru a aduce rezultate in timp util.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai