Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam un Director Comercial pentru un puternic grup industrial romanesc, lider in domeniul sau de activitate, cu peste jumatate din piata din Romania, exportator in mai multe tari. Noul director comercial va conduce departamentul de vanzari si va trebui sa extinda prezenta companiei in tara, dar in special pe pietele externe. Compania produce semifabricate si produse finite si le vinde clientilor industriali (preponderent), dar si persoanelor fizice, inclusiv prin marile retele de magazine de materiale de constructie.

Cerinte

Postul este in Bucuresti, insa depozitele si punctele de vanzare sunt in mai multe orase din tara. Candidatii trebuie sa aiba experienta relevanta de vanzari in mediul industrial (preferabil B2B, B2C in plus va fi apreciata) si sa vorbeasca bine limba engleza.

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai