Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Sunteti pasionat de mersul la cinematograf? Va place mirosul de popcorn? Sunteti motivat zilnic sa aveti in preajma clienti fericiti? Va incadrati in cerintele job-ului? – in acest caz, va asteptam sa faceti parte din echipa clientului nostru, o reţea naţională de cineplexuri aflată în plin proces de expansiune! Responsabilitati: - Veti fi responsabil pentru fiecare aspect al afacerii, de la formarea si gestionarea echipei pana la publicitate, vanzari, realizarea planului de afacere si urmarirea acestuia. - Ca manager de cinema, veti fi un lider de echipa, veti avea in permanenta un contact real cu partea de gestionare a cinematografului ca si afacere in dezvoltare, veti fi un manager de marketing si vanzari si toate acestea intr-un singur rol, cu suportul echipei. - Responsabilitatile dumneavoastra vor include: promovarea filmelor, instruirea personalului, solutionarea amiabila a eventualelor nemultumiri din partea clientilor si a oricaror alte aspecte ce pots a apara in activitatea curenta. - Veti fi de asemenea responsabil cu asigurarea succesului financiar al investitiei, veti gestiona si alcatui bugete. - Veti organiza evenimente, veti interactiona si veti promova imaginea cinematografului pe segmental media.

Cerinte

- Foarte bune abilitati manageriale si de leadearship - Excelente abilitati de comunicare - Cunoasterea la nivel avansat a Limbii Engleze - Bune abilitati in utilizarea pachetului Office - Experienta anterioara in management - Experienta anterioara in zona de marketing si PR - Spirit antreprenorial Beneficii: - Pachet financiar atractiv - Bonusuri de performanta

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai