Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti pasionat de mersul la cinematograf? Va place mirosul de popcorn? Sunteti motivat zilnic sa aveti in preajma clienti fericiti? Va incadrati in cerintele job-ului? – in acest caz, va asteptam sa faceti parte din echipa clientului nostru, o reţea naţională de cineplexuri aflată în plin proces de expansiune! Responsabilitati: - Veti fi responsabil pentru fiecare aspect al afacerii, de la formarea si gestionarea echipei pana la publicitate, vanzari, realizarea planului de afacere si urmarirea acestuia. - Ca manager de cinema, veti fi un lider de echipa, veti avea in permanenta un contact real cu partea de gestionare a cinematografului ca si afacere in dezvoltare, veti fi un manager de marketing si vanzari si toate acestea intr-un singur rol, cu suportul echipei. - Responsabilitatile dumneavoastra vor include: promovarea filmelor, instruirea personalului, solutionarea amiabila a eventualelor nemultumiri din partea clientilor si a oricaror alte aspecte ce pots a apara in activitatea curenta. - Veti fi de asemenea responsabil cu asigurarea succesului financiar al investitiei, veti gestiona si alcatui bugete. - Veti organiza evenimente, veti interactiona si veti promova imaginea cinematografului pe segmental media.

Cerinte

- Foarte bune abilitati manageriale si de leadearship - Excelente abilitati de comunicare - Cunoasterea la nivel avansat a Limbii Engleze - Bune abilitati in utilizarea pachetului Office - Experienta anterioara in management - Experienta anterioara in zona de marketing si PR - Spirit antreprenorial Beneficii: - Pachet financiar atractiv - Bonusuri de performanta

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja