Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un director productie pentru o companiei multinationala producatoare de piese auto. Principalele tale responsabilitati vor fi: - Planificarea productiei in functie de planul stabilit; - Organizarea si coordonarea echipelor; - Responsabil de obtinerea la timp si in standardele cerute a productiei; - Obtinerea celei mai bune performante a masinilor si operatorilor ; - Coordonarea identificarii, introducerii si mentinerii sub control a proceselor in sistemul calitatii. Beneficii : - Salarizare competitiva ; - Contract de munca pe perioada nedeterminata ; - Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional.

Cerinte

- Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara; - Excelente cunostinte a tehnologiilor industriale si a sistemului de calitate; - Vorbitor fluent de limba engleza si preferabil limba spaniola; - Abilitati de lider ; - Capacitate de negociere si motivare a personalului; - Dinamism, flexibilitate, orientare catre rezultate.

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja