Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Banca de Joburi recruteaza pentru una din cele mai importante si cunoscute companii de optica medicala din tara, unde aveti ocazia de a lucra intr-o echipa profesionista si de a va dezvolta personal si profesional in mod continuu. Posturile scoase la concurs sunt de Director regional (8). Posturile sunt urgente si limitate. Director regional de vanzari - Prospectarea companiilor din zona arondata. - Incheierea contractelor de colaborare - Deplasarea, organizarea mediului de lucru si a agendei de activitati/actiuni a echipei - Atingerea targetului, dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti

Cerinte

Director regional de vanzari - Min 3 ani experienta in vanzari directe; - Foarte bune abilitati de comunicare, negociere, persuasiune; - Abilitati de lider si de lucru in echipa; - Abilitati organizatorice foarte bune; - Prezenta placuta - Atitudine pozitiva, perseverenta, seriozitate, spirit de initiativa; - Disponibilitate pentru deplasari in tara 100% din program - Permis de conducere categoria B ( de minim 3 ani) Beneficii Oferite: - Salariu atractiv; - Comision atractiv (peste media pietei); - Diurna saptamanala; - Transport gratuit catre/dinspre zona de activitate; - Locuinta de serviciu. Toate costurile sunt suportate de companie (inclusiv utilitatile). - Program de munca full time, flexibil Pentru mai multe detalii si programari la interviuri va rugam sa ne contactati la telefon.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

8 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja