Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Carrion Expedition dorește să angajeze un Dispecer Transport pentru sediul său din Cluj-Napoca. Responsabilități: - să realizeze urmărirea încărcărilor și descărcărilor, - să controleze timpii de conducere și de odihnă ai șoferilor, - să răspundă și să găsească soluții pentru orice incident comunicat de către șoferi, - să efectueze înregistrarea în sistemul informatic a tuturor informațiilor care au legătură cu responsabilitățile anterioare. Beneficii Oferite: - Se oferă loc de muncă stabil într-o firmă care este lider în sectorul său de activitate și care se află în plin proces de creștere și extindere.

Cerinte

Cerințe minime: - Experiența nu este necesară. Formare la locul de muncă pe cheltuiala firmei. - Cunoștințe de operare PC. - Disponibilitate orară. - Domiciliul în zonă. Cerințe suplimentare: - Constituie un avantaj cunoașterea rutelor, a timpilor de conducere și de odihnă etc. - Constituie un avantaj experiența și/sau cunoștințele despre sectorul transporturilor. - Bune cunoștințe de limba spaniolă.

1 pozitii disponibile