Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Kanne&Joos angajeaza pentru unul din clientii sai Dispecer transport in Timisoara Responsabilitati: -ofera suport coordonatorului direct privind activitatea operationala a camioanelor, respectiv soferilor -preia comenzile de transport din partea clientilor -planifica, organizeaza si controleaza activitatile de transport -preda soferilor documentele necesare cerute de legislatia in vigoare -organizeaza transporturile in cele mai bune conditii -stabileste consumul de combustibil al camioanelor Oferta -salariu atractiv -mediu de lucru placut

Cerinte

Cerinte: -experienta obligatorie pe un post similar, minim 1 ani -limba engleza la nivel avansat, cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj -certificat coordonator in transporturi, reprezinta un avantaj -studii superioare in transporturi, reprezinta un avantaj -bune abilitati de negociere si comunicare -spirit de echipa -disponibilitate la ore suplimentare -permis de conducere, categoria B

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja