Detalii loc de munca

Descrierea jobului

“In fiecare minut, in fiecare ora, in fiecare zi clientii sa fie multumiti de serviciile pe care le oferim.” - aceasta este deviza companiei KSC TRANSPORT SRL. Un colectiv tanar te asteapta sa i te alaturi si isi ofera spijinul pentru a te realiza si dezvolta profesional. Principalele responsabilităţi: supervizarea contractului de transport pe toata durata acestuia, comunicarea cu clientul beneficiar si clarificarea tuturor detaliilor de transport buna gestionare in cazul problemelor aparute gestionarea flotei companiei si a subcontractantilor

Cerinte

Cerinţe: studii medii/superioare cunoasterea limbii engleze la nivel conversational cunoasterea altor limbi de circulatie internationala prezinta avantaj cunoştinţe de logistica si transport prezinta avantaj, se accepta si candidatii fara experienta bune abilităţi de prezentare, comunicare şi negociere, charismă personală eficienţă în munca individuală, dinamism, ambiție, orientare spre rezultate, excelentă organizare, rezistenta la stres cunoştinţe operare PC (MS Windows, MS Office, internet) Oferta: pachet salarial atractiv şansa de a creşte alături de o echipă tanara, stabilă şi de succes oferirea de sprijin in integrarea intr-o echipa tanara

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja