Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Head-Hunting recruteaza pentru clientul sau – companie rutiera de transport international, cu sediul in Spania: Dispecer transport international marfa (minim 6 luni experienta pe un post similar) si Absolventi facultate Autovehicule Rutiere - pentru posturi administrative la birou. Activitatea se desfasoara in Spania, managerii si soferii sunt romani. Oferta: - salarizare motivanta (in functie de experienta si impresia in urma interviului final), - carte de munca in Romania + diurna, - cazare gratuita, cu utilitati incluse, - decontarea transportului, - program de lucru de 8 ore/zi.

Cerinte

Cerinte dispecer: - experienta minim 6 luni ca dispecer in firma de transport international marfa, cu rute in Europa vestica, - foarte buna cunoastere a legislatiei privind timpii de lucru, - cunoasterea rutelor din Europa vestica, - limba spaniola la nivel mediu (germana/franceza - reprezinta avantaj), - disponibilitate de relocare in Spania. - permis de conducere cat. B, - persoana analitica, - foarte bune abilitati de comunicare, Cerinte absolventi: - absolvent facultate transporturi rutiere, - experienta minima intr-o companie de profil, - motivatie pentru o cariera pe termen lung in domeniul transporturi/service, - dorinta de relocare in Spania, - cunoasterea la nivel mediu a limbii spaniole/germane/franceze reprezinta avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai