Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Angajam disponenti pentru firma de transport si pentru flota proprie de camioane. Contractul de munca se semneaza direct cu compania. Cerinte : - Experienta pe o functie similara minim 1 an ( coordonare transport) -Dorinta de munca, fire harnica, muncitoare si descurcareata, implicare si entuziasm - Cunoasterea limbii germane la nivel bun (B1, B2) - Cunostintele de limba engleza constituie avantaj - Permis de conducere

Cerinte

Responsabilitati : - Organizeaza, conduce si controleaza activitatea de transport din compartimentul pe care il gestioneaza - Coordoneaza soferii in vederea efectuarii curselor - Mentinerea de legatura stransa cu clientii/colaboratorii companiei Oferim un pachet salarial motivant,bonusuri in functie de performante, telefon de serviciu. Va oferim suport in gasirea unei locuinte in Germania si cu toate documentele necesare.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai