Detalii loc de munca

Descrierea jobului

As Gastro Consult este in cautarea unei doamne cu experienta la bucatarie pentru a lucra ca ajutor de bucatar in cadrul unui restaurant italian din apropiere de Mannheim.Se cere cunostiinte de limba italiana la nivel conversational.Se ofera: cazare si mancare, salariu cuprins intre 1000-1200€ net/ luna (in functie de experienta) si contract de munca pe, perioada nedeterminata.Pentru mai multe informatii ne puteti contacta de luni-vineri la orele: 10:00-17:00

Cerinte

As Gastro Consult este in cautarea unei doamne cu experienta la bucatarie pentru a lucra ca ajutor de bucatar in cadrul unui restaurant italian din apropiere de Mannheim.Se cere: - cunostiinte de limba italiana la nivel conversational -experienta ca si ajutor de bucatar posibil in Italia sau Germania .Se ofera: cazare si mancare, salariu cuprins intre 1000-1200€ net/ luna (in functie de experienta) si contract de munca pe, perioada nedeterminata.Pentru mai multe informatii ne puteti contacta de luni-vineri la orele: 10:00-17:00

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja