Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia As Gastro Consult este o agentie de plasare a fortei de munca cu sediul in Germania iar in momentul de fata este in cautarea unei doamne disponibile a lucra ca ospatarita in Germania.Se cere un minim de experienta si cunostiinte de limba italiana sau germana la nivel conversational.Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu atractiv, cazare si mancare.Pentru mai multe informatii va invitam sa ne contactati telefonic.Asteptam Cv-urile dvs. insotite de poza. Plecarea este imediata.

Cerinte

Agentia As Gastro Consult este o agentie de plasare a fortei de munca cu sediul in Germania iar in momentul de fata este in cautarea unei doamne disponibile a lucra ca ospatarita in Germania.Se cere un minim de experienta si cunostiinte de limba germana la nivel conversational.Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu atractiv, cazare si mancare.Pentru mai multe informatii va invitam sa ne contactati telefonic. Asteptam Cv-urile dvs. insotite de poza. Plecarea este imediata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja