Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Doamna Eleonore (52 ani, 65 kg, 172 cm). se misca cu ajutorul scaunului cu rotile, pre incontinenta. Poarta achelari si scleroza. Responsabilitati: In primul rand curatenie, pregatirea meselor, cumparaturi, calcare, spalare)dar si ajutor in activitatile zilnice . ajutor in toaleta de dimineata si seara, imbracare, transfer de la scaun la pat, vizitele medicale, mersul la plimbari. Cerinte: Candidata trebuie sa cunoasca bine limba germana, sa aibe carnet de conducere activ, experienta in ingrijire. Oferim: Candidatilor le oferim cazare si mancare gratuit, loc de munca sigur, transport gratuie, asigurare medicala.

Cerinte

Cerinte: o buna cunoastere a limbii germane experienta in ingrijire implicare in responsabilitati Cerinte: Candidata trebuie sa cunoasca bine limba germana, sa aibe carnet de conducere activ, experienta in ingrijire. Oferim: Candidatilor le oferim cazare si mancare gratuit, loc de munca sigur, transport gratuie, asigurare medicala.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai