Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o importatnta companie din Germania recrutam personal cu experienta si cunostine de limba germana. Contract de munca legal dupa legislatia Germana Conditi salariale 1300 - 1500 euro net/ luna. Cazare asigurata de angajator. Carnet e conducere cat.B este un avantaj. Fara taxe sau comisioane.

Cerinte

-2 CNC freza, 3CNC strung (cunostinte de programare)- limba germana B1, salariul 1300-1500€ net + cazare -2 zugrav/vopsitor industrial (izolatii termice)- limba germanaB1, Salariu 1300€+cazare -instalator termic /sanitar (cunostinte sudura WIG)- B1, 1400€+cazare -lacatus /montator tevi,tubulaturi (hidraulic)- limba germana B1, Salariu 1300€+cazare -2 reglor CNC strung/freza- limba germana B1, Salariu 1300-1500€+cazare -1 mecatronist auto-limba germana B1, Salariu 1300-1400€+cazare -1 electrician instalator-limba germana B1, Salariu1300€+cazare -1 dulgher/tamplar- montaj ferestre termopan,-limba germanaB1,Salariu 1300€+cazare

16 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja