Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti o persoana deschisa, entuziasta si cunosti limba engleza, Europrorecruit iti ofera job-ul potrivit unde, timpul liber se poate transforma intr-o vacanta de vis. In luna Februarie 2015, agentia EUROPRORECRUIT organizeaza preselectiile pentru job-uri in domeniul turistic din Grecia si insulele grecesti, cu participarea directa a angajatorilor in vederea selectarii a peste 300 de persoane (inclusiv cupluri) pentru locuri de munca in cadrul lanturilor hoteliere de 4* si 5* de lux.

Cerinte

- Limba engleza la un nivel mediu-conversational. Beneficii oferite: - Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT; - Salarii intre 450-600 Euro Net + tips-uri foarte bune + orele suplimentare platite (deci se poate ajunge la salarii de peste 700-800 Euro Net); - Asigurarile sociale platite de catre angajator; - Plecari rapide si sigure. Pentru mai multe detalii si informatii, contactati agentia noastra. Suna acum si programeaza-te pana la data 20 Februarie 2015, pentru a beneficia de REDUCERI AVANTAJOASE!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

100 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja