Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

In numele agentiei noastre partenere din UK, cautam URGENT Domiciliary Care Assistants (de preferat doamne), dornice sa lucreze in urmatoarele zone ale Angliei: - Maidstone, Gravesend, Dartford, Tonbridge si Tunbridge Wells. Responsabilitati: - Veti face vizite la domiciliul beneficiarilor pentru a-i asista cu treburile casnice; - Asistarea beneficiarilor in realizarea sarcinilor de igiena personala, daca este nevoie; - Veti insoti beneficiarii la doctor, spital, cumparaturi, etc., daca este nevoie. Beneficii Oferite: - Salariul brut este cuprins intre £7.20 - £8.90 / ora iar de sarbatori, salariul poate ajunge pana la £13.50 / ora; - Cazarea este oferita GRATUIT in primele 2 saptamani iar apoi va costa £85 / saptamana; - In primele 8 saptamani, plata salariului se face SAPTAMANAL; - Angajatorii ofera telefon de serviciu + £10 incarcate - Masina contra - cost (£6 / zi) - Angajatorii platesc de asemenea benzina (20p / mila) si ofera lectii de condus; - Contract incheiat pe perioada nedeterminata, cu posibilitate de lucru overtime; Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra! Suntem platiti de angajatori, doar daca va adaptati perfect!

Cerinte

- Carnet de conducere, categoria B; - Limba engleza la nivel mediu (interviurile au loc in limba engleza); - De preferat, o minima experienta ca infirmier, terapeut masaj, kinetoterapeut, profesor pentru persoane cu dizabilitati fizice sau psihice, asistent social, etc. Daca ati avut in grija un membru al familiei si puteti obtine o adeverinta de la medicul de familie in acest sens, nu ezitati sa ne contactati; - Candidatii potriviti trebuie sa fie dispusi sa CONDUCA IN UK.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai