Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectam pentru o companie din Glastonbury doua infirmiere care sa vorbeasca bine engleza si sa aiba permis de conducere. Denumirea postului: domiciliary care. Responsabilitati Infirmierul viziteaza diferiti clienti/ persoane in varsta la orele mentionate de Coordonator/ Manager si ii asista in activitatile zilnice fiind incurajati sa participe la acestea si sprijniti in a duce o viata cat mai normala in societate. Tip contract: de munca, pe perioada nedeterminata: Oferta salariala: de la 7,54 GBP/ora ( tura de zi) si 8,60 GBP/ora (tura de seara si de weekend). Noptile dormite la beneficiar sunt tarifate cu 9 GBP/ora. Timpul alocat deplasarii de la un pacient la altul se plateste cu 7,20 GBP/ ora. Program de lucru - Minimum 40 ore/ saptamana. - 5-6 zile de lucru/ saptamana. - 1-2 zile libere/ saptamana. Frecventa plata: lunar. Alte detalii - Cazarea & utilitatile sunt achitate de catre angajator pentru prima luna - Contravaloarea biletului de avion va fi returnata de catre angajator dupa prioada de proba

Cerinte

Limba engleza trebuie sa fie la nivel conversational. Nu e necesara experienta. Trebuie sa detineti permis de conducere categoria B. Trasaturi: atitudine pozitiva, comunicativitate, personalitate placuta, empatie, siguranta in fortele proprii, dorinta de a dezvolta o cariera intr-o companie mare care se implica in motivarea personalului si perfectionarea teoretica si practica a angajatilor sai.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai