Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam personal care sa promoveze independenta rezidentilor si sa ofere sprijin neconditionat acestora inspre a indeplini sarcini zilnice, totodata respectand demnitatea acestora. primim si luam in considerare toate cererile. • Locatie: Cirencester • Contract: Nedeterminat/Permanent • Salar: £8.50/h weekend: £10/h • Incepere imediata Beneficii • Contract full time • Training gratuit • Oportunitate de ore suplimentare • Cazare contracost £380/luna cu toate facturile incluse • Masina de serviciu pentru care sunt decontate toate taxele si combustibilul. Responsabilitati • Asistarea clientilor in sarcini zilnice precum: trezire, culcare, imbracare, toaletare • Asistarea clientilor in mobilitatea acestora, precum si utilizarea echipamentelor speciale • Asistarea clientilor bolnavi • Ajutarea clientilor cu boli psihice prin plimbari, discutii, activitati, care sa faciliteze viata acestora • Menaj • Completarea documentelor cerute de catre companie cu privire la starea clientilor • Furnizarea constanta a informatiilor catre superior • Incurajarea independentei clientilor

Cerinte

• Nivel mediu/avansat de limba engleza • Permis de conducere categoria B • Empatie • Organizat si motivat • Abilitati excelente de comunicare • Abilitatea de a lucra atat in echipa, cat si individual • Cazier judiciar curat

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai