Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca te intereseaza un loc de munca legal in Germania ca si ingrijitor/oare de batrani asteptam aplicatia ta. Avem multe oferte interesante! Seniorul Joseph locuieste in apropierea orasului Soest impreuna cu sotia. Are 80 de ani si gradul III de invaliditate. Este după accident vascular cerebral, in plus suferă de aritmie cardiaca și are probleme cu incontinenta, are nevoie inserții zilnice de schimb. Responsabilitati: - ajutor in conducerea casei - ajutor in toaleta corporala - ajutor in imbracare si dezbracare - conducerea scaunului cu rotile - schimbrea pampersului

Cerinte

Cerinte: - minim comunicativ al limbii germane - experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si bolnave - rabdare si intelegere - bine vazut carnet de conducere - sunt bine venite referentele ca si ingrijitoare Oferim: - loc de munca in concordanta cu cunoasterea limbii germane si experienta - cazare si mancare gratuita la locul de munca - salarii atractive - la o plecare rapida in Germania oferim bonusuri Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta Ne gasiti acum si pe facebook: Lucrează cu Go Work în Germania ca îngrijitor de persoane vârstnice

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja