Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca te intereseaza sa lucrezi ca si ingrijitoare de persoane varstnice te rugam sa aplici. Avem multe oferte avantajoase! Acum cautam ingrijitoare pentru domnul Rudolf (an1919). Domnul locuieste in apropierea localitatii Oldenburg, unde in acest moment au grij de el sotia si fiica. Este independent, se ridica singur dar se ajuta de umblator. Din cauza dementei este dezorientat. Are aritmii si incontinenta. Responsabilitati - ajutor in casa_ spalare, curatenie, aspirare nie, - pregatirea meselor - toaleta corporala a ingrijitului - ajutor in imbracare si dezbracare - ajutor in mersul la toaleta - schimbarea pampersului-chilotilor

Cerinte

Cerinte - o cunoastere buna a limbii romane - experienta in ingrijirea de persoane varstnice - rabdare si intelegere - carnet de conducere (bine vazut) Oferim - oferte de munca atractive - masa si cazarea gratuita, la locul de munca - salariu atractiv

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja