Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Interviul se organizeaza in Franta. Transportul cu trenul si eventual cazarea pe teritoriul Frantei sint gratuite! Nu se percepe comision de la candidati. Va spijinim in toate demersurile administrative (in special inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta) si va oferim ajutor la instalare. Cerinte : • Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist • Certificat de Conformitate de la Ministerul Sanatatii • Franceza conversational • Disponibilitate, seriozitate, flexibilitate • Spirit de echipa Oferta : • Post de Praticien contractuel • Activitate full time, posibilitate de garzi • Salariu conform grilei spitalicesti franceze minimum 3800€ net.-4000 Contract de praticien contractuel • Garzi

Cerinte

Cerinte : • Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist • Certificat de Conformitate de la Ministerul Sanatatii • Franceza conversational • Disponibilitate, seriozitate, flexibilitate • Spirit de echipa Oferta : • Post de Praticien contractuel • Activitate full time, posibilitate de garzi • Salariu conform grilei spitalicesti franceze minimum 3800€ net.-4000 Contract de praticien contractuel • Garzi

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja