Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult Recruteaza Medici Specialisti PSIHIATRII pentru spitale din Norbotten, Suedia RECRUTAREA INCEPE AZI Locul de munca: Sector Privat si/sau Public. Locatia: Suedia- Regiunea Norbotten0 Lulea, Pitea, Gallivare Conditiile de selectie: • Trebuie sa aveti diploma de medic specialist • Experienta minimum 1 an ca si medic specialist, • Cunostinte de limba Engleza nivel C2, • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila , • Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

Cerinte

Pachet Salarial • O scurta calatorie in Suedia unde aveti posibilitatea de a lua un prim contact cu spitalul si cu membrii staf-ului , cu metodele si instrumetele de lucru inainte de inceperea cursului • Se lucreaza pentru spitale private si de stat unde se pune accentul pe profesionalism si respect, Spitale dotate cu aparatura de ultima generatie si tehnici inovatoare de tratarea a pacientului. • Perioada contractului- permanenta – perioada cel putin un an de zile cu posibilitate de prelungi • Salariul 55 000 k SEK, 5500 euro care inseamna un salariu net de 4000 euro pe luna. • Curs de limba suedeza la Budapesta pe o perioada cuprinsa intre 3-6 luni, pe perioada cursului aveti cazare, transport gratuit , carti si de asemenea o bursa de 700 de euro pe luna.AVETI POSIBILITATEA SA FACETI CURSUL DE LIMBA SUEDEZA CU FAMILIA. • Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana • Asigurari sociale, • Asigurari medicale • Transportul pana in Suedia dupa curs platit de catre angajator. • Concediu platit,

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja