Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

​Data start: Martie 2015 Descrierea clientului: Pentru un client important din Danemarca cautam urgent un drujbist/taietor de lemne Descriere profil Conditii salariale: aproximativ 950 - 1000 EURO net Numarul de ore lucratoare/saptamana: 37.5 ore Locatia: Danemarca Experienta necesara: nu e cazul Responsabilitati: Taierea lemnului Folosirea masinii hidraulice/utilizarea ferastraul mecanic Mutarea unor cutii folosind tractorul Taierea ierbii cu ajutorul tractorului Lucrari minore de intretinere la ferma, aproximatic 15% - 10% din timp

Cerinte

Responsabilitati: Taierea lemnului Folosirea masinii hidraulice/utilizarea ferastraul mecanic Mutarea unor cutii folosind tractorul Taierea ierbii cu ajutorul tractorului Lucrari minore de intretinere la ferma, aproximatic 15% - 10% din timp Cerinte o persoane cu initiativa, muncitoare si cu o buna conditie fizica, capabili sa lucreze independent, ingrijita si ordonata limba engleza- la nivel comunicativ cat. B (experienta in condus autovehicul) Constituie avantaj: experienta in folosirea drujbei si a lucrului lu lemnul, experienta in conducerea de tractoare Limbi straine: Engleza – nivel comunicativ Educatie:Scoala profesionala Competente specifice: nu e cazul Alte informatii Transportul este decontat de catre angajator. Programul de munca este de Luni pana Vineri de la 8:00 la 16:30 cu 2 pauze de 15 de minute pentru servirea mesei Cazarea asigurata cu toate utilitatile incluse (televizor, bucatarie, dus, etc)

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja