Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Urgent plecari in Franta (oras Enesi, langa granita cu Elvetia). Salariu 1700 euro net+ cazare + transport. Perioada august- decembrie 2017. Orele suplimentare se platesc in plus. Experienta pe cofraje de fier si lemn. Sa aveti in dotare casca, salopeta, bocanci, cleste si ciocan. Se solicita experienta de lucru in afara tarii, limba franceza la nivel conversational, de preferat permis categoria B. Responsabilitati: - apt pt lucru la inaltime - executarea schelelor necesare pt lucrari - montare elemente de rezistenta - debitare si fasonare bucatilor de lemn - citeste si interpreteaza planurile de executie - verifica activitatea lucrarilor de dulgherie - asigura interventii de reparatii pe cladiri dupa caz.

Cerinte

Responsabilitati: - apt pt lucru la inaltime - executarea schelelor necesare pt lucrari - montare elemente de rezistenta - debitare si fasonare bucatilor de lemn - citeste si interpreteaza planurile de executie - verifica activitatea lucrarilor de dulgherie - asigura interventii de reparatii pe cladiri dupa caz.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai